Black Week 2019.
icons8 truck filled 100 e1562694645220

Gratis fragt

Gratis levering ved køb over 7.500,-

icons8 home filled 100 e1562694563347

Fysisk butik

1100 m² fysisk butik

icons8 cash in hand 100 e1562694683865

Finansiering

af møbler uden renter

icons8 warranty filled 100 e1562694665176

Prismatch

Vi matcher alle priser

icons8 employee filled 100 e1562694657327

Faguddannet personale

Din sikkerhed for god rådgivning

icons8 card security filled 100 e1562694674135

Kortbetaling

Ingen skjulte gebyrer

Lauridsens Møbler & Tæpper - Familieejet virksomhed med 50 års erfaring

Vi har et stort udvalg af møbler hos Lauridsens Møbler – alt i møbler, senge og gulvbelægning til sommerhuset og privat boligen. I butikken har du mulighed for at se og prøve de fleste af produkterne inden du køber dem!

Dagligstue

Spisestue

Soveværelse

Kontor

Boligtilbehør

Sommerhus møbler

Udvalgte varer

Brunstad e1568325112269
by Karma Collection e1568325306578
Canett Furniture e1568325086784
Casø logo e1568324344659
Findahls Møbelfabrik e1568325015342
Hammel Furniture e1568325231843
Haslev e1568324880398
Hestbæk e1568325281189
Himolla e1568325258647
Hjort Knudsen e1568324718851
IMG Furniture e1568324695894
Jensen Logo e1568324742419
Kebe Furniture e1568325062987
Kidi
Kragelund Furniture e1568325034236
Kristensen Kristensen e1568324592131
Lastein Design
Nordic C 1 e1568324938370
PBJ Furniture e1568325345509
skalma logo copy e1568324970839
Skovby e1568325211572
Topline e1568324412694
Vilmers e1568324673191
Violante 1 e1568325373236
×

Kurv